Fora techniczne > SEAT TARRACO

Kupuję Tarraco - pomoc w wyborze wyposażenia

<< < (5/5)

3Dad:
@Mullrof Masz rację z różnicami . ST już trochę znam T’co jeszcze nie . Raczej potrzebuję większego auta , bo trójka dzieci już duża i ciasno im w Leonie . Czy decydując  się na Tarraco taka konfiguracja ma sens, czy można to zrobić lepiej?
@mms1994 słuszna uwaga

Mullrof:
3 dzieci z tyłu... hmm ogólnie zależy czy z fotelikami czy bez.
bez pewnie by uszło.z fotelikami to tylko jeśli są 2 na zewnętrznych. wtedy w środku możliwe że zmieści się taki najmniejszy dla niemowlaka.osobiście czasem zdarzy mi się wsiąść miedzy dwa foteliki (2x gb everna 9-36kg) i przysięgam, że jadę mega powywijany ledwo pasem zapięty po środku i jest to jazda na max 15km, dłużej nie dał bym rady.
foteliki sporo miejsca zabierają.
nie wiem jak jest w leonie bo tego nie sprawdzałem.
jeśli nie trzeba gnieść się w środku to samochód pierwsza klasa, kupa miejsca. w trasie normalnie żona czy to ja z przedniego siedzenia skaczemy do tyłu, dzieci karminy, z bagażnika rzeczy wyciągamy, wracamy na przednie siedzenie i nie trzeba być atletą. wszystko w trakcie jazdy możliwe

3Dad:
Bezfotelikowe , liczę, ze się zmieszczą. Opis przestronności to to czego się spodziewam .

Teffal:
Mullrof - nie masz czekać tylko planować zakup pojazdu jeśli jego potrzeba jest uzasadniona. Jeśli poczekasz 3 lata to faktycznie 20% Cię nie zbawi :)

3Dad - przy trójce dzieci Leona sobie daruj. Ja mam trójkę fotelikowych dzieci i korzystam z Tarraco, to takie minimum jeśli chodzi o przestronność. Żona aktualnie korzysta z mojego poprzedniego auta czyli Octavii 3 i trójka dzieci z tyłu to jak sardynki w puszce.

Mullrof:

--- Cytat: 3Dad w 2021/04/26 23:20 ---Bezfotelikowe , liczę, ze się zmieszczą. Opis przestronności to to czego się spodziewam .

--- Koniec cytatu ---
no tak jak powiedziałem, przy dwójce fotelikowej to miejsca jak ta lala.
trójka - no wkurzający jest tunel środkowy pod nogami ale przeżyć się da.
trójka niefotelikowa pewnie też da rady bo wcześniej długo jeżdżone było - fotelik w środku i dwójka dorosłych po bokach i dawało to radę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Thanking...
Idź do wersji pełnej