Autor Wątek: Nawiew na tył - ustawienia temperatury  (Przeczytany 60 razy)

reality1

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 98
  • Thanked: 14 times
  • Model: Tiguan
  • Wersja: R-Line
  • Silnik: 2.0 TSI 245KM
  • Napęd: 4x4
  • Skąd: EPA
Nawiew na tył - ustawienia temperatury
« dnia: Dzisiaj o 09:35 »
Advertisement
Witajcie, dawno mnie tu nie było, ale pojawiło się pytanie (dot. VW Tiguan R-line 245KM automat 4x4 z 2022 roku) - więc znów liczę na Waszą poradę. Otóż chodzi mi o nawiew klimy dla pasażerów tylnych siedzeń. Jak tam zmienić temperaturę na tym tylnym panelu - cały czas wyświetla mi się taka sama jaką widzę ustawioną na przednim panelu - bez względu na to czy mam włączoną funkcję sync czy nie… Czy można w ogóle ustawić odrębną temperaturę na tym mimiwyświetlaczu w tylnym panelu? Jak? Z przodu temperatura zmienia się przy dotykaniu czerwonej lub niebieskiego paska/strzałki/kreski, a z tyłu te same kreski po ich dotknięciu nic nie zmieniają na tym tylnym wyświetlaczu i wskazanie jest zawsze takie jak na przednim wyswietlaczu… To po co jest ten tylny panel? Gdzieś zapodziałem instrukcję i nie mam jak tego wyczytać - dlatego liczę na Waszą pomoc. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
 

Mave

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Thanked: 108 times
  • Model: Tiguan II FL
  • Wersja: Elegance
  • Silnik: 1.5 TSI ACT 150KM
  • Napęd: FWD
  • Skąd: SanYntonio
Odp: Nawiew na tył - ustawienia temperatury
« Odpowiedź #1 dnia: Dzisiaj o 10:49 »
...wyłączone sync i powinna być możliwość ustawienia temperatury z tyłu ...AC masz w trybie auto ?
 

thanek

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
  • Thanked: 92 times
  • Zamówienie: 30.07.2021, w PL: 30.05.2022
  • Model: Tiguan II FL
  • Wersja: R-Line
  • Silnik: 2.0 TSI / 190KM DSG
  • Napęd: 4x4
  • Skąd: PO
Odp: Nawiew na tył - ustawienia temperatury
« Odpowiedź #2 dnia: Dzisiaj o 11:27 »
Sprawdź w panelu, czy nie masz zablokowanej regulacji trzeciej strefy (blokada rodzicielska).