Autor Wątek: Easy Open / Easy Close - System bezdotykowego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika  (Przeczytany 5573 razy)

Peterka

• Full Member
  • Model: Inny
  • Napęd: FWD
https://vw-arteon.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=138&p=11834&hilit=hak#p11845W tym watku z Arteona gosc opisuje:
"Choć nie mówię że oryginalny hak z ASO nie sprawia problemów. Sprawia bo przy niskim napięciu na aku pokazuje przepalone żarówki w przyczepie której hak nawet nie jest opuszczony. I VW nie ma rozwiązania. Tak samo nie działa klapa w automacie (opóźnione zamykanie) czy nogą co nawet ujęli w folderze reklamowym. Ale najpierw musieli dostać zwrotkę zapewne m. in. od mnie."

apodlesny

• Jr. Member
  • **
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: H-line
  • Silnik: 2.0 TFSI 220
Działa przy rozłożonym haku. Jedynie nie będzie działać jak jest podłączona (wpięta wtyczka) przyczepa lub bagażnik na rowery.

Sam się zdziwiłem ale nie działa otwieranie z kabiny (wykryta przyczepa) natomiast przyciskiem na klapie jak najbardziej da się :O Masz tak u siebie?

MrBlacker

• Hero Member
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: Highline + Offroad
  • Silnik: 2.0 TSI 180KM
Przy podłączonej przyczepie/bagażniku rowerowym na hak ze względów bezpieczeństwa ograniczone są opcje otwierania klapy bagażnika.
Pisaliśmy o tych ograniczeniach już wcześniej.

@Peterka do tej pory nie miałem żadnych problemów z jakimiś błędami typu przepalone żarówki przyczepy. Takie rzeczy mogą wynikać też z faktu, że ludzie kodują sobie różne rzeczy bez wcześniejszego przemyślenia tego.

rk

• Hero Member
  • Model: Tiguan II
  • Wersja: HL+R-Line
  • Silnik: 2.0 TSI 220KM
W moim wypadku testery dostępne na niektórych stacjach pokazują problemy z obwodem świateł hamowania (jedna strona). Naturalnie, po podpięciu bagażnika wszystko działa:) W aucie brak w obu sytuacjach jakichkolwiek alarmów.