Autor Wątek: Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019  (Przeczytany 8975 razy)

S0meth1ng

  • Potrafi się przywitać ;-)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Model: Tiguan II
  • Wersja: Highline
  • Silnik: 2.0TDI/190KM
  • Skąd: Warszawa
Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019
« dnia: 2019/04/09 11:45 »
Advertisement
Hej,


Moje auto wyprodukowane w listopadzie, w związku z tym dostałem go już z odłączonym podświetleniem dachu.
Czy ktoś już był w ASO w tej sprawie? Wiem, że jest akcja serwisowa, ale nie wiem czy obejmuje również auta z RM2019
 

Allspi

  • Potrafi się przywitać ;-)
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Thanked: 3 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: Comfortline
  • Silnik: 2.0 TDI 190KM
  • Skąd: PO
Odp: Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019
« Odpowiedź #1 dnia: 2019/04/09 11:59 »
Jeżeli na krawędzi dachu w tylnym rzędzie siedzeń jest umieszczone oświetlenie w formie standardowych lampek symetrycznie z prawej i lewej to jest to dach nowego typu. Tak ma być. Mój złożony z końca listopada juz tak ma.
 

Tomus

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 146
  • Thanked: 4 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: HL
  • Silnik: 2.0 TDI 150
  • Skąd: WZ
Odp: Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019
« Odpowiedź #2 dnia: 2019/04/09 13:30 »
Hej,


Moje auto wyprodukowane w listopadzie, w związku z tym dostałem go już z odłączonym podświetleniem dachu.
Czy ktoś już był w ASO w tej sprawie? Wiem, że jest akcja serwisowa, ale nie wiem czy obejmuje również auta z RM2019
Moj dealer twierdzi ze na to jeszcze akcji serwisowej nie ma, najpierw zajmuja sie tymi ktore moga sie zapalic a potem beda aktywowali te zdeaktywowane na linii produkcyjnej. Tez taki wlasnie mam.


T



 

S0meth1ng

  • Potrafi się przywitać ;-)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Model: Tiguan II
  • Wersja: Highline
  • Silnik: 2.0TDI/190KM
  • Skąd: Warszawa
Odp: Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019
« Odpowiedź #3 dnia: 2019/04/09 14:36 »
Jeżeli na krawędzi dachu w tylnym rzędzie siedzeń jest umieszczone oświetlenie w formie standardowych lampek symetrycznie z prawej i lewej to jest to dach nowego typu. Tak ma być. Mój złożony z końca listopada juz tak ma.
Nie wiem o jakim dachu mówisz :) Wiem, że teraz z fabryki rozłączone są wtyczki z przewodami. W Rosji juz od 3 miesięcy jest akcja gdzie montują dodatkowe adaptery z bezpiecznikami
 

Tomus

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 146
  • Thanked: 4 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: HL
  • Silnik: 2.0 TDI 150
  • Skąd: WZ
Odp: Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019
« Odpowiedź #4 dnia: 2019/04/10 12:11 »
Jeżeli na krawędzi dachu w tylnym rzędzie siedzeń jest umieszczone oświetlenie w formie standardowych lampek symetrycznie z prawej i lewej to jest to dach nowego typu. Tak ma być. Mój złożony z końca listopada juz tak ma.
Allspi, Tobie chyba chodzi o oswietlenie tylnego rzedu siedzen, reszcie chodzi o podswietlenie ambient panoramy :-)


T
 
The following users thanked this post: Allspi

S0meth1ng

  • Potrafi się przywitać ;-)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Model: Tiguan II
  • Wersja: Highline
  • Silnik: 2.0TDI/190KM
  • Skąd: Warszawa
Odp: Podświetlenie dachu panoramicznego w RM2019
« Odpowiedź #5 dnia: 2019/04/10 13:52 »
Allspi, Tobie chyba chodzi o oswietlenie tylnego rzedu siedzen, reszcie chodzi o podswietlenie ambient panoramy :-)
Właśnie też mi chodzi o ambient panoramy :)