Autor Wątek: Rok modelowy 2019  (Przeczytany 81380 razy)

foxter11

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Thanked: 11 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: Comfortline
  • Silnik: 150KM
  • Napęd: FWD
  • Skąd: GD
Odp: Rok modelowy 2019
« Odpowiedź #165 dnia: 2019/04/04 21:37 »
Advertisement
Nie mam AID ale na zwykłym wyświetlaczu też jest słuchawka czerwona z napisem zakończ i właśnie OK kończy połączenie.
 

MrBlacker

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1598
  • Thanked: 148 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: Highline + Offroad
  • Silnik: 2.0 TSI 180KM
  • Napęd: 4x4
Odp: Rok modelowy 2019
« Odpowiedź #166 dnia: 2019/04/04 21:43 »
@Snooper widzę, że masz po nowemu przyciski na kierownicy. ;)

Jeśli na AID jesteś w trybie widoku telefonu i jest czerwona słuchawka to właśnie przycisk OK powinien zakończyć rozmowę.
Jeśli nie działa to coś chyba jest nie tak.

A ja mam inne pytanie, jak zakończyć rozmowę jeśli na AID mamy mapę, na Infotaiment mamy Radio/Media, a nasz rozmówca nie zakończył połączenia? Jest na to jakaś magiczna sztuczka?
 

Snooper

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Thanked: 20 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: Highline + R-line (zew)
  • Silnik: 2.0 TDI 190 km
Odp: Rok modelowy 2019
« Odpowiedź #167 dnia: 2019/04/04 22:14 »
A ja mam inne pytanie, jak zakończyć rozmowę jeśli na AID mamy mapę, na Infotaiment mamy Radio/Media, a nasz rozmówca nie zakończył połączenia? Jest na to jakaś magiczna sztuczka?

Do tego też zmierzałem swoim pytaniem :) Jutro jeszcze raz spróbuje z tym OK i piktogramem aktywacji głosem.

W instrukcji nic na razie nie znalazłem... W ogóle ta instrukcja to jest jakaś porażka... spodziewałem się Biblii z dokładnym wyjaśnieniem wszystkich kwestii a tu dupa straszna... o DCC są 2 stroniczki tak zdawkowe, że gdybym sam nie poszukał co się z czym je to nie wiedziałbym na kiego grzyba mi ta funkcja...
 

TMP

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Thanked: 93 times
  • Model: Tiguan II
  • Wersja: HL Offroad
  • Silnik: 2.0 TSI 180KM
  • Napęd: 4x4
Odp: Rok modelowy 2019
« Odpowiedź #168 dnia: 2019/04/04 22:22 »
na AID mamy mapę, na Infotaiment mamy Radio/Media, a nasz rozmówca nie zakończył połączenia?
W górnej części ekranu infotainment podczas trwającej rozmowy wyświetla się popup z czerwoną słuchawką. Zwykle jeżdżę z widokiem Home lub mapy, ale czyżby w widoku radia tego nie było? Kojarzę tylko, że ten panel znika w trakcie wyświetlania obrazu z kamer.
 

Robert_em

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Thanked: 18 times
  • Model: Tiguan II
  • Wersja: HL R-Line
  • Silnik: 2.0TDI 150KM
  • Skąd: ERA
Odp: Rok modelowy 2019
« Odpowiedź #169 dnia: 2019/04/04 22:34 »
@Snooper widzę, że masz po nowemu przyciski na kierownicy.

No i tu jest pies pogrzebany. Po staremu jest jedna słuchawka którą można zacząć i skończyć połączenie. Oczywiście skończyć można również przyciskiem OK.
Jak w takim razie rozpoczynasz teraz połączenie? Tym samym powinno się kończyć.
 

MrBlacker

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1598
  • Thanked: 148 times
  • Model: Tiguan II Allspace
  • Wersja: Highline + Offroad
  • Silnik: 2.0 TSI 180KM
  • Napęd: 4x4
Odp: Rok modelowy 2019
« Odpowiedź #170 dnia: 2019/04/05 08:40 »
Nowy układ przycisków nie pozwala na szybkie rozpoczęcie połączenia. Albo wybierasz strzałkami widok telefonu albo głosowo.

U siebie faktycznie jak użyję przycisku słuchawki na kierownicy to przełącza AID od razu na widok telefonu i wtedy jest czerwona słuchawka i OK, aby zakończyć połączenie.
W nowym układzie przycisków nie da się tak zrobić - chyba, że głosowo można też zakończyć połączenie.
« Ostatnia zmiana: 2019/04/09 11:59 wysłana przez MrBlacker »