START > Forum ogólne

OFF ...

(1/18) > >>

WOLF:
witam kolegę Walszyn widzę że kolega znalazł kolejne forum do oferowania usług ceramiki -przepraszam dopiero szykuje grunt tak jak na starym forum a potem chętnym za 1000+- położę jak sknocę  ,,oj przepraszam'' bo ubezpieczenia zero rozumiem w końcu za pół ceny
,,decyzja należy do każdego z WAS.Nie oceniam tylko dzielę się wiedzą.'' tak się składa iż ten cytat został zapożyczony od kolegi GULASZ ze starego forum którego tak hejtowałeś
przepraszam Arekp ale nienawidzę cwanictwa a ten człowiek po prostu pod przykrywką ,,kolegi''próbuje rozkręcić biznez już mieliśmy przez niego problem a moderator dał nam ostrzeżenie nie jemu mimo iż to on nas hejtował bo psuliśmy mu interes
kolega MRBLACKER w temacie
przepraszam ale ledwo zaczynamy i już powtórka z rozrywki

arekp:
Spokojnie :) Ja czasem też pomagam "aż za bardzo" i z zewnątrz ludzie różnie to oceniają.


Moja gorąca prośba: "poprzednie forum" zostawmy w spokoju. Gdyby tam było normalnie, to nikt by nie szukał innego miejsca. Zasad tego forum jeszcze nie ustaliliśmy, ponieważ to ma być forum dla ludzi, a nie dla założycieli :)

WOLF:
 :)i tak trzymać generalnie od tego typu ofert jest priv i pozostaje wiara w uczciwość i wyjaśnienie wszelki kwestii również tych bee oraz związanych z tym konsekwencji mam nadzieje że kolega wyluzuje na obecnym forum a tam był po prostu ,,przypadek ''

arekp:
psssst, poproszę Panowie o lekkie schłodzenie atmosfery :-)

rk:

@WOLF  - widać, że z niejednego pieca chleb jadłeś. Ja sobie bardzo cenię twoje opinie tak samo jak kolegi Gulasza (no może poza dwoma, trzema - szczególnie, że ta w temacie opon była po prostu niebezpieczna) na poprzednim forum. Potrzebni są ludzie, którzy nie mają złudzeń, z porządnym tzw. bullshit-detectorem. Uczulenie na cwaniactwo godne jest najwyższego uznania.

Jeśli chcemy mieć rozsądną wymianę opinii, to oznacza również, że trzeba niestety wyjść poza strefę komfortu. Inaczej będziemy mieli poprawną politycznie papkę.

Z praktyki wiem, że ludzie myślący niezależnie łatwo nie mają. Tak samo jak Ci, którzy mówią prawdę prosto w oczy. Moja prośba, żebyś się udzielał i nie przejmował, bo dla innych jak i dla mnie osobiście ma to dużą wartość.

Mając dwa punkty widzenia, każdy sobie oceni czy warto coś zrobić czy nie. Jak wyraziłem swoje zdanie - jak ktoś chce się rozstawać z masą pieniędzy bez praktycznie żadnych korzyści to jego sprawa;) Powiem mu prosto w oczy, że to bez sensu.

Żeby nie było, kolega @walszyn napisał, że zajmuje się tym zawodowo (co oznacza, że może mieć w swojej opinii interes). Nic nie ukrywał. Ja automatycznie biorę w takim wypadku poprawkę na taką opinię i każdemu zalecam ostrożność.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Thanking...
Idź do wersji pełnej