START > Forum ogólne

Leasing Volkswagen plus ubezpieczenie

(1/3) > >>

thomasindaclub:
Panowie czy ktoś z was kupował nowy samochód i powiedziane mu było ze ma ubezpieczenie volkswagena na 3 lata a po tym okresie musi sobie kupić swoje. Po roku wychodzi ze ubezpieczenie było na rok wliczone w racie, po roku rata ta sama a ubezpieczenie trzeba kupić za swoje. Oczywiście rata bez zmian 😱 podobno mi się to wydawało i nie ma takich ubezpieczeń ?

Darayavahus:
Ja ubezpieczenia w ogóle nie miałem wliczonego w ratę i jedyne co pamiętam to mi powiedziano że w pierwszym roku musi być z VW a później może być na zawnątrz, ale gdybym chciał to pakiet dealerski jest na 3 lata. Ale to znaczy tylko tyle że przez pierwsze 3 lata jest dla mnie niby korzystniejsza oferta.

thomasindaclub:
Mi waśnie mija rok i dziady wyliczyli tyle samo co w pierwszym roku czyli 4900 zrobiłem swoją kalkulacje 3800 to po paru dniach napisali ze zrobią 3900. Oczywiście ja przekonany ze prze 3 lata będę miał luz właśnie ubezpieczenie dilerskie.

arekp:
Ja już pisałem na forum, że nie macie racji twierdząc, że macie ubezpieczenie na czas leasingu - pisałem, że niestety macie ubezpieczenie na 1-wszy rok, które będziecie spłacać przez cały rok leasingu.

thomasindaclub:
No właśnie się dowiedziałem. Pamietam jak rozmawiałem z gościem przy zakupie to mówił o 3 latach bo tyle mogą dać a potem wartość samochodu spadnie także nie będzie dużo, pan się nie martwi panie Tomku. Specjalnie dają na rok w racie a potem zonk ! Leasing mam na 5 jeszcze specjalnie przed tymi zmianami podatkowymi bo tak myślałem że PiS tylko będzie zaostrzał przepisy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Thanking...
Idź do wersji pełnej